Son Eklenenler

Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme

Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme

Bankaların en önemli kazanç kapılarından biri de kredi kartlarına uyguladıkları yüksek faizlerdir. Kredi kartı kullanmayan insan artık yok, neredeyse zamanın getirisi olan bu kartlardan bazı kişilerde birden fazla var. Konu aslında kredi kartlarının bilinçsizce kullanılmasıdır ama bazı zorunluluklardan veya cazip imkanlardan dolayı bir şekilde herkes kredi kartsız alış veriş yapmamaya başladı. Buraya kadar sorun yok, asıl problem kredi kartı ödemelerinde yaşanıyor. Hesapsızca yapılan alış verişlerin ödenmesine sıra geldiğinde insanlar tıkanıp kalıyorlar, ödeyemiyorlar, bazen en az gelen ödemeyi yapıyorlar ki bu da neredeyse hiç ödememek gibi bir şey, kalan paraya uygulanan günlük faizler el yakıyor, altından kalkılamayacak durumlar çıkıyor ortaya. Bizim işimizde bu sorunların ortaya çıkmasından sonra başlıyor, biz danışmanlık firmamız ile sizin kredi kartınızı ödemeyi talep ediyoruz. Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme demek, sizin bu bankaya olan kredi kartı borcunuzun bizim tarafımızca ödeneceği anlamındadır.

Çok güvenli ve yasal bir iş yaptığımızı bilmelisiniz, amacımız sizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtarmak, kredi kartı mağdurları olarak listelerde yer almamanızı sağlamak. Biz aynı zamanda şirketlere ait kredi kartlarını da ödüyoruz, yüksek limitli ödemelerimizde de en önemli güvenlik önlemlerini alıyor ve sizlerin zora girmesinin önüne geçiyoruz. Zaten kredi kartınızı siz kendiniz kullanıyor ve şifrenizi kendiniz giriyorsunuz, her şey sizin gözetiminizin altında gerçekleşiyor. Vakıfbank Kredi kartı taksitlendirme sayesinde bankaya yüksek faiz vermiyorsunuz ve bir kalemde borcunuzun silindiğine şahit oluyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bizi aramanız ve borç bilgilerini bize vermeniz, gerisi sizin önünüzde anında hallediliyor, bankaya borcunuz falan kalmıyor. Ondan sonrasında da siz üzerinize düşeni yapmak için danışmanımız ile birlikte alış verişe gidiyor ve bizim belirlediğimiz mağazalardan bizim için sizin bankaya olan borcunuz kadar alış veriş yapıyorsunuz. İşte sistemimiz bu, bu güne gelinceye kadar kredi kartı borcundan kurtardığımız hiçbir kişi veya şirketten olumsuz olabilecek hiçbir eleştiri almadık, bizi kamçılayan ve daha ileriye gitmemizi sağlayan da sizlerden aldığımız bu güçtür.

Bize kefil getirmenize veya senet, çek vermenize de gerek yok, sadece siz ve kredi kartınızın olması bizim için yeterlidir. Kredi kart borç taksitlendirme bu kadar kısa sürede altından kalkabileceğiniz bir problem aslında. 2003 yılında İstanbul Kadıköy’de ilk kez kurulduk, bu gün İstanbul’un değişik ilçelerinde 5 merkezden sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çok yetenekli, işinde uzman 11 danışmanımızın yönlendirmesi ile bu günlere gelmeyi başardık. Amacımız kredi kartı mağduru diye bir tanımlamanın ortadan kaldırılmasıdır, insanlar kredi kartı kullandığı için bankaların hışmına uğramasınlar. Alınan insafsız faizlerin de bu sayede zaman içinde bile olsa ortadan kalkacağına olan inancımızı koruyoruz. Her ne kadar kredi kartı kullanmaktan vazgeçemesek de bilinçli olmayı öğrenmemiz gerekiyor.