Son Eklenenler

Kredi kartı Mağduru Olmak İstemiyorsanız

Kredi kartı Mağduru Olmak İstemiyorsanız

Kredi kartı borcu aslında kredi kartını kullanmaya başladığınız andan itibaren sizin hanenize bir borç yükü olarak işler. Eğer kredi kartı borcunuzu düzenli olarak ödüyorsanız sizin için herhangi bir sıkıntı yok. Ama eğer ki finansal durumunuz bozulur ve siz de borçlarınızı ödeyemeyecek duruma gelirseniz işte sizin için sıkıntılı günler başlıyor demektir. Ülkemizdeki pek çok kredi kartı mağdurundan birisi de siz olmak istemiyorsanız gelirinize göre harcama yapmalı ve kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödemelisiniz. Ama hayatta işler her zaman yolunda gitmez ve siz de nakit sıkıntısı çektiğiniz için kredi kartı borcunuzu ödeyemeyebilirsiniz. Şayet kredi kartı borcunuzu ödeyemiyorsanız siz de kredi kartı borcu taksitlendirme sistemimizden faydalanarak borçlarınızın daha da katlanarak artmasını önleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Borcunu Taksitlendirme

Kredi kartı borç taksitlendirme son yıllarda kredi kartı borçlarını ödeyemeyen insanların sıklıkla başvurduğu yöntemler arasındadır. Bu işlemi sektörde güvenilir ve herkes tarafından bilindik firmalarla yapmanız ileride yaşanabilecek olası mağduriyetlerin önüne geçecektir. Kart borcu taksitlendirme yapmak için şirketimiz ile irtibata geçmelisiniz. Şirketimiz ile iletişime geçmeniz için birçok alternatif yöntem mevcut. Örneğin mail adresimize mail atabilir, iletişim numaralarımıza mesaj çekebilir veya bizzat bizi arayarak iletişim sağlayabilirsiniz. Kredi kartı borç taksitlendirme işlemi tamamen yasal ve faturalı bir işlemdir. Sistem hakkında tüm merak ettiğiniz soruları çekinmeden bizlere sorabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmaya ve kredi kartı borçlarınızdan sizleri kurtarmaya hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Uygun Komisyon Oranları ile Kredi Borcunuzu Ödüyoruz

Kredi borcu ödeme şirketimiz tüm kredi kartı borçlarınızı toplamakta ve ufak bir komisyon ücreti karşılığı sizin adınıza bankalara kredi kartı borcunuzu ödemektedirler. Geri ödeme planınız ise tamamen sizin finansal durumunuza göre yapılmaktadır. Vade oranını da belirlemek tamamen size kalmış. Unutulmaması gereken vade oranı arttıkça komisyon oranımız da artmaktadır. Bu nedenle bilmeniz gereken vade oranı kısaldıkça sizin ödeyeceğiniz faiz oranının da daha düşük olacağıdır. Kredi kart taksitlendirme hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bir hususta kartın kullanıma kapalı olmaması ve yasal takibe girmemiş olmasıdır. Şayet borçlu olduğunuz kartınız banka tarafından kapatılmadı ve yasal takip işlemine maruz kalmadı ise rahatlıkla şirketimizin kredi

kart taksitlendirme hizmetlerinden faydalanarak borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Kredi borcunu taksitlendirme sisteminin mantığı ticari alışveriş mantığıdır şöyle ki, tüm kredi kartları borçlarınız firmamız tarafından bankaya ödenir ve kredi kartınız veya kartlarınızda herhangi bir borcunuz kalmaz. Borçlu olan kredi kartınızdan veya bir başka kartınızdan şirketimize ait bir pos cihazından bankalara ödenen tutar üzerine komisyon farkımız konularak taksitli alışveriş şeklinde kartınızdan çekilir. İşlem bu kadar basit, net ve kolaydır.

Asgari Tutarı Ödemek Çözüm Değil

Kredi kartı borcunu ödeyemeyen kullanıcıların yanlış bildikleri bir konu da kredi kartı asgari ödeme tutarları hakkındadır. Kredi kartı kullanıcıları kredi kartı borçlarının asgari tutarlarını ödeyerek borçlarını kapatabileceklerini zannetmektedirler. Hâlbuki kredi kartı borcunun yalnızca asgari tutarını ödeyerek kredi kartı borcundan kurtulamazsınız. Asgari tutarı ödemek sizi biraz daha borç batağına itmekten başka bir işe yaramaz. Yapmanız gereken kredi kartı borcunuzun tamamını ödeyip bankaların yüksek faiz oranlarından kurtulmaktır. Bunu yapabilmek içinde kart taksitlendir seçeneğinden başka yapacak başka bir alternatifiniz bulunmamaktadır. Sizde kredi kartı borçları yüzünden zor günler geçirmek istemiyorsanız şirketimizin güvenilir kart borcu ödeme sisteminden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Bizimle haftanın her günü mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilir ve aklınıza takılan bütün soruları hiç çekinmeden sorabilirsiniz.