Son Eklenenler

Kartlarınıza Sahip Çıkın

Kartlarınıza Sahip Çıkın

Gelişen teknoloji hızlanan nesil ve bu neslin ebeveynleri… Ayak uydurulması güç bir toplum haline geldik. Bu durum da hızlı tüketmeye ve her şeyin yenisinin makbul olduğu kanısı ortaya çıkmaktadır. Bu kanı neticesinde insanların boylarından büyük harcamaları kredi kart taksitlendirme gibi reklamların gafletine düşerek gerçekleştirmektedir. Daha sonra karşılaşılan olumsuzluklar ise tüm bunların cabası. Bir bilinçli kullanım furyasıdır devam ediyor. Ancak bilinçli kullanım demek bütçenin karşılayamayacağı harcamalardan uzak durmaktır. Kullanmasını bilmeyene saatli bomba olan kredi kartının kimin elinde patlayacağı belli olmayan bir gereçtir.

Borçlarınızı Bitirmeye Çalışın

İnsan cebinde olmayan parayı harcamak konusunda oldukça fütursuz davranabiliyor bu konuda yaptığının yanlış olduğunu borç ekstresi gelince fark etse de iş işten geçmiş oluyor. İş böyle olunca kapıya dağ gibi dayanan borçlar dayanıyor. Bankaya yapılan asgari ödemeler bankaları tatmin etmiyor ve borcunuza yüksek oranlarda faiz bindiriyor. Bu faizlerden kurtulmanın bazı yöntemleri vardır. Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemi yapan finansal firmalar mevcuttur. Bu firmalar sizin ile banka arasına girerek sizin borcunuzu kendi üsteniyor. Sizden de faizle karşılaştırıldığında çok az bir miktar olan bir komisyon alıyor. Siz de taksitler halinde borcunuzu o firmaya ödüyorsunuz.

Çevrenize Mahcup Olmayın

Kredi kartı borcu kişiye has bir borç olduğundan başkalarından yardım beklemek oldukça yanlıştır. Böyle durumlarda insanlar tarafından hor görülme durumunuz olabilir. sağdan soldan borç istemek yerine kart borcu taksitlendirme yöntemini kullanarak da borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu taksitlendirme işlemlerinde sizin ve ailenizin geçim koşulları düşünülerek bir plan oluşturuluyor ve sizden de bu plana sadık kalmanız bekleniyor. Siz de yeni borçlar açmadan eskilerini İstanbul kart taksitlendirme yönteminin avantajlarından yararlanarak kapatmalısınız.

Geçinme Şartlarınız Kart Limiti Değil Bütçeniz Kadardır

Bugün her koşulda hizmet veren kurumlar ile bankalar arası yapılan sözleşmeler neticesinde yürüttükleri reklam kampanyaları insanları cezp etmekte ve her türlü alışverişin kartlarla yapılabileceği kanısına varılır. Özellikle Kart taksitlendiren siteler aracılığıyla yapılan alışverişler daha da artış göstermektedir. Ancak kartın limiti yetmeyince değil bütçenizi aşınca alışveriş çılgınlığına son vermelisiniz. Aksi halde borçların ödenmediği takdirde önce banka yetkilileriyle sonra bankanın avukatlarıyla muhatap olmak zorunda kalırsınız.

Yetemediğiniz Yerde Ona Sığınmayın

Borçlu olmak bir varlığa hizmete sahip olamamaktan daha kötü değildir. Kart taksitlendirme oldukça cazip bir fırsatmış gibi görünse de ona sabit kalamayacaksanız hiç bu işlerin başına geçmemelisiniz. Aile standartlarınız belirlerken borçlarınızdan sıyrılmış olmalısınız. Tam olarak düzene sahip olmak için bağımlılıklardan uzak olmanız gerekmektedir. Çünkü iş ve aile hayatında karşınıza tam olarak nelerin çıkacağı net değildir. Her duruma hazırlıklı olmanız gereklidir de hayata 1-0 yenik başlamamalısınız.

Ev Araba Sahibi Olmak İçin Borç Sahibi Olmayın

Hızlı tüketim demek para birikiminin olmaması demektir. Bu koşullar altında bırakın para biriktirmeyi her geçen gün daha da borç batağına saplanıldığı görülmektedir. Bu durumlarla karşı karşıya kalmamak adına Kredi borcunu taksitlendirme avantajları olsa da bu işe bulaşılmamalıdır. Para biriktirme şansı olan kişiler birikimlerini yapmalıdır. Asgari düzeyde yaşayıp sahip olunması gereken şeyler için para biriktirmek daha mantıklı bir çözümdür. Kredi çekmek göründüğü kadar kolay olmayan bir iştir ve bu işin altından kalkmak oldukça zordur. Ödenmemesi halinde başınıza oldukça büyük işler açılabilir ve kurmak istediğiniz düzen tamamen dağılabilir. Bu durumlarla karşı karşıya kalınması halinde aile düzeniniz dağılabilir ve çevrenizden hesabınızı bilmemenize yönelik eleştiriler alabilirsiniz. İş hayatınız bitebilir.