Son Eklenenler

En Uygun Kredi Kart Taksitlendirme Seçeneği

En Uygun Kredi Kart Taksitlendirme Seçeneği

Kredi kartı borcum var ama ödemelerimin sadece azami olan tutarını gerçekleştirebiliyorum ne yapmalıyım?

Limitleri değişik pek çok kredi kartınız ile sizde pek çoğumuzun yaptığı gibi gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapıp bütün ihtiyaçlarınızı giderdiniz. Ama ödemelerinizin yalnızca azami tutarını mı gerçekleştirebiliyorsunuz? Aylık ödemek mecburiyetinde olduğunuz ödeme planına mutabık kalamayarak; gerçekleştirdiğiniz azami ödeme peşinden ödemenizi gerektiren miktarlarda faiz oranlarına neden olmakta. Bu durumu en kolay ortadan kaldırarak sizleri düzlüğe çıkaracak biricik alternatif ise kredi kartı borcu taksitlendirilmesidir.

En uygun Kredi kartı borcu taksitlendirme seçeneği nedir?

Kredi kartı borcu kredi kartı taksitlendirmesi; bankanın uygulamış olduğu faiz oranlarının daha altında seyreden oranlara bağlı kalarak; taksitlendirme yapan şirketin borcunu istediğiniz vadede taksitlendirme işlemi.

Kredi kartı borcu en uygun vade farkıyla nasıl taksitlendirilir?

Kredi kartı borcunuzu ödemelerde sıkıştığınız anda ele almanın zamanı gelmiş demektir. Kredi kartı borcunuzu sıfırlayarak, bankayla iletişiminizi sonlandıran; bunun yanı sıra kendine borçlandıran ama bu olağan borcu sizlerin istediği vadede; sizlerin belirlediği tutarlar ile ödemenizi sağlar. Öncelikli olarak borçlu bulunduğunuz banka ve kredi kartı bilgilerinizle borçlu taraf olarak kayıtta geçen kişisel bilgilerinizi kredi kartı taksitlendirme yapacak olan firmaya sunarsınız. Değerlendirme ve ardından yapılandırmadan geçtikten sonra; daha bankaya borcunuz kalmadı demek. Kredi kartı borcu taksitlendiren firma kendine göre yeni borç tertip eder ardından size yalnızca bu borcu ödeme işi kalır.

Taksitlendirme sırasında istenecek olan evraklar var mıdır? Nelerdir?

Kredi kartı borcu taksitlendirme işleminiz sürerken sizlerden daha önceki işlemlerinizde ve de daha önce bulunduğunuz işletmelerde talep edildiği gibi gelir belgesi (maaş bordrosu), imza, sizlerin işlemlerine yasalar dahilinde kefillik yapacak olan bir diğer 3. şahıs gibi hiçbir beklenti bulunmamakta.

Borcumu taksitlendirdiğimde geri ödeyeceğim tutar ne kadar olacak?

Borç olarak nitelendirilen bakiyenin meblağına göre değişiklik gösteren bu geri ödenecek tutar; bankaya bağlı olduğunuz dönemdekinden çok daha alt sınırlarda seyreden bir tutar. Mesela; sizin ödemekte zorluk çektiğiniz borcunuz 5000 TL diyelim. En güvenilir biçimde, en uygun kredi kartı taksitlendirmeye karar verdiniz ardından bizimle iletişime geçtiniz.