Son Eklenenler

Borç Taksitlendirmek Artık Çok Kolay

Borç Taksitlendirmek Artık Çok Kolay

Giderek gelir ve gider dengelerinin bozulması yüzünden yaşamak daha da zorlaşmaya ve insanları borç batağına sürüklemeye başladı. En yoğun borçların başında ise kredi kartı borçları geliyor. Neredeyse ülkenin dış borç miktarını yakalamış olan kredi kartı borçları giderek daha çok insanı pençesinde kıvrandırmaya devam ediyor. Bunda büyük ölçülerde plansız, hesapsız yapılan alış verişlerin etkisi var, ama bazen de zorunluluk yüzünden kredi kartlarının kullanıldığını biliyoruz. Her ne yüzünden olursa olsun bankalara olan kredi kartı borcunun ödenmemesi diye bir şey söz konusu değil, bu borçtan yırtmak olmuyor maalesef. Bankalar hiç laf anlamazlar ve miktarı ne kadar az da olsa bu borcu tahsil edebilmek için ne gerekiyorsa yaparlar. Kredi kartı borcu az bile olsa işletilen faizler yüzünden gün geliyor asıl borcun çok üstünde borçlarla yüz yüze gelmek zorunda kalıyorsunuz, bankaların faizlerinin ne kadar yüksek olduğunu bilmeyen yok. Bizim kuruluş amacımız da bunu ortadan kaldırmaktır, kredi kartı borçluların yaşadığı sıkıntıları göz önüne alarak 2003 yılında danışmanlık firmamızı kurduk ve sizin tüm borçlarınızı ödemeye talibiz. Ankara  kredi kartı taksitlendirme işlemi ile banka kredi kartı borcunuz kalmayacak.

Bütün dünyada uygulanan ve başarıları kanıtlanmış olan kart taksitlendirme işleminin öncü danışmanlık firmalarından biriyiz. Kadıköy ve diğer ilçelerde 5 merkez ile her zaman sizlerin yanınızda olacağımızı ispat ettik. 11 danışman arkadaşımızı bu işle görevlendirdik, her biri eğitimli ve tam donanımlı yetkin bireylerdir. İzmir kredi kartı taksitlendirme için bizi aramanız yeterli olacaktır. Gelin konuşalım ve derdinizi ortadan kaldırmak için üreteceğimiz çözümler hakkında size bilgi verelim. Bunları yaparken de sizden hiçbir şey istemeyeceğimizi bilmelisiniz, bize kefil falan getirmenize veya senet imzalamanıza gerek yok. Sadece bloke edilmemiş kredi kartınızın olması yeterlidir, merkezlerimize yapacağınız ziyaretlerde danışmanlarımız size işin püf noktalarını izah edeceklerdir. Sizin yanınızda hangi bankaya kaç para kredi kartı borcunuz varsa hemen ödeyeceğiz. Siz çayınızı kahvenizi yudumlarken tereyağından kıl çeker gibi kredi kartı borcunuzun bitmiş olduğunu göreceksiniz.

Daha sonrasında ise bu ödemenin bedeli olarak sizi alış veriş yapmaya götüreceğiz, bizim sizin için ödediğimiz kadar para ile siz bize elektronik eşya alacaksınız ve bu alım satımın vadesi de 1 yıl olacaktır. Ertelemeyi de 4 ay yaparak sadece vade farkı ödeminizi sağlayacağız. Bankaya 3-4 ayda ödemeniz gereken borcunuz bir anda 16 aya yayılan ve kolay ödenebilen bir borç haline gelecektir. Almadan vermek sadece yüce yaratıcıya özgüdür, bizi sizin işinizi kolaylaştırmak için varız, faiz denilen o dehşet olgudan kurtularak dünyanın en mutlu insanlarından biri olacaksınız. Kabuslar görmenize neden olan ve bir türlü nasıl ödeyeceğinizi kestiremediğiniz kredi kartı taksitlendirme ile borcunuz artık olmayacak.